Recenzje o Reduslim

 • Elżbieta
  Od wielu lat marzyła o utracie wagi, ale nic nie pomogło. Przypadkowo zobaczyłem Reduslim w Internecie i zamówiłem, ponieważ była promocja, a cena spadła prawie o połowę. Ukończyłem pełny kurs i nie mogłem uwierzyć własnym oczom - minus 10 kg.
  Reduslim
 • Maciej
  Jestem otyły od dzieciństwa. Od razu byłem tylko pulchnym chłopcem, ale z wiekiem problem zaczął się pogarszać. Lekarz doradził mi, żebym wziął udział w kursie odchudzania z Reduslim, ponieważ nie mogę uprawiać sportu i nie mogę się odżywiać. Udało nam się osiągnąć dobre wyniki, teraz przed nami kilka kursów.
  Reduslim
 • Patryk
  Próbowałem schudnąć z kapsułkami Reduslim. Szybko schudłam, prawie tak, jak wskazuje producent w instrukcji. Nie było skutków ubocznych, wręcz przeciwnie, stan zdrowia poprawił się, pojawiła się wigor i energia. Rezultat został zachowany przez 4 miesiące, przy czym nie ograniczam się szczególnie w żywieniu i nie chodzę regularnie na siłownię.
  Reduslim
 • Diana
  Mój mąż kupił mi reduslim, ponieważ jest nieszczęśliwy, że po ślubie bardzo wyzdrowiałem. Postawił surowy warunek, że jeśli nie schudnę, wystąpi o rozwód. Dzięki kapsułkom udało mi się uratować rodzinę i wrócić do jej poprzednich form.
  Reduslim
 • Natalia
  Po porodzie przez dwa lata nie mogłem się uporządkować, próbowałem ograniczyć się do odżywiania, uprawiać sport, ale zrezygnowałem ze wszystkiego. Teraz moja córka idzie do przedszkola, a ja zdecydowałem się szybko zwrócić moje formularze do lata. Za radą znajomego biorę reduslim, pierwszy wynik zauważyłem kilka dni po rozpoczęciu kursu.
  Reduslim
Ocena użytkownika Reduslim
4
8